فروشگاه بزرگ فایل 118 - www.file118.com در راستای فروش و دانلود رایگان فایل های قابل دانلود که توسط مهندسان بومی استان در جهت ایجاد اشتغال زایی برای دانشجویان آی تی و فناوری اطلاعات راه اندازی شده است. همچنین سايت فروشگاه فایل 118 جهت ارائه خدماتی مشخص به کاربران در محيطی پرنشاط و پرمحتوا و با احترام گذاشتن به حقوق همديگر جهت پيشرفت کشور ايجاد گرديده و سعی می نماييم تا حد امکان رضايت کاربران را فراهم نماييم.

ما در فایل 118 بر این اعتقادیم که در عصر دیجیتال امروزی، دارایی های افراد به اقلام فیزیکی محدود نمی شود و هر فردی می تواند با داده ها و فایل های الکترونیکی خود سهم به سزایی در تبادلات مالی و درآمدزایی داشته باشد. فروشگاه بزرگ فایل 118 به عنوان مرجع دانلود فایل و بزرگترین فروشگاه جامع طرح توجیهی کشور با هدف فروش انواع فایل، طرح توجیهی و کار آفرینی، پروژه برنامه نویسی و گرافیکی، سوالات استخدامی و ... در جهت اشتغال زایی و از بین بردن بیکاری در کشور و خدمت گذاری به هم میهنان عزیزمان بوجود آمده است و در این راستا فعالیت می کند. امید است تا با کمک هم و در سایه تلاش و کوشش بتوانیم آینده بهتری را برای خود و عزیزانمان رقم بزنیم.

 منبع: فروشگاه بزرگ فایل 118

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه خرید انواع فایل، طرح توجیهی و کار آفرینی، پروژه برنامه نویسی و گرافیکی، سوالات استخدامی و ... لطفا با راه های ارتباطی زیر تماس حاصل نمایید :

تلفن ثابت :04135595289

تلفن همراه : 0914667408

پست الکترونیکی :  datacss.ir@gmail.com